טונר למדפסות לייזר. מה המחיר שאנו משלמים עבור מוצר זול.

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

אין צורך להיות בקיא בכל עולם המדפסות ומוצרי הדיו הנלווים. חשוב רק לדעת כמה פרטים אשר יאפשרו לכם לעשות שימוש יעיל לאורך זמן במדפסת שלכם. טונר למדפסות לייזר נמכר בחנויות גדולות בעלות שם ובחנויות קטנות יותר. לא תמיד מובן ההבדל בין המוצרים, לא תמיד ברור האם תואם או ממוחזר, האם הם מתאימים לכל המדפסות, כולל זו שלכם. ראשית כל, מומלץ לבצע את הרכישה בחברה, יצרן אשר לוקח אחריות על המוצרים אשר הוא מוכר.


א', ב' של מידע הכרחי

באופן כללי, ניתן לחלק את המדפסות הקיימות עבור המגזר הפרטי והעסקי לשני סוגים עיקריים. מדפסת לייזר ומדפסת הזרקת דיו. לכל אחת מהן מוצרי דיו נלווים שונים. מדפסת הזרקת הדיו עושה שימוש במחסניות דיו ופועלת באופן שונה לגמרי מאשר מדפסת הלייזר המוכרת. מדפסת זו עושה שימוש בחימום אבקה הנמצאת בתוך מיכל הדיו הנקרא גם טונר.


הטונר של מדפסת הלייזר נמכר בשלושה תצורות: מכלי טונר מקוריים, מכלי טונר תואמים ומכלי טונר ממוחזרים. מכלי הטונר התואמים מוכרים גם שמות נוספים: טונר חליפי, טונר חלופי אך לעולם לא טונר ממוחזר. יש הבדל בין המוצרים מבחינת האיכות, המחיר ולעיתים אף בכמות אבקת הדיו המצויה בהם. חברות שונות כגון חברת אנטר דיו, חברת סל דיו ודר דיו משווקים מוצרי דיו נלווים ומודעים להבדל בין המוצרים. חברת סל דיו אינה מוכרת מוצר דיו ממוחזר ותיכף נבין מדוע.


טונר מקורי, תואם וממוחזר. ידיעת ההבדל בניהם מקנה בטחון ושליטה

מדפסת נרכשת עם מכלי דיו מקוריים המתאמים עבורה. אלה מאפשרים תחילת עבודה שותפת. מוצר הדיו המקורי נחשב האיכותי ביותר עבור המדפסת והנכון ביותר עבור שימוש שוטף ללא תקלות. אחריות היצרן על מדפסת אשר התקלקלה במהלך שנה, תקפה במידה ונעשה שימוש במכלי טונר מקוריים אלה. לכן חשוב לשמור אותם. הבעיה העיקרית ואולי בעצם היחידה היא העלות הגובהה של מוצר הדיו.


מכלי הטונר תואמי המדפסת מותאמים עבור כל מדפסת ומדפסת באופן נפרד. לכן חשוב להגיע אל ייצרן ומשווק מוצרי הדיו מצוידים בשם החברה של המדפסת והדגם שלה. רוב המדפסות כיום הינן בעלות תחליפים ראויים עבור הספקת הדיו. יתכן כי עבור מדפסות ישנות או אולי נדירות, תאלצו לעשות שימוש תדיר במכלי הטונר המקוריים היות ולא מצוי תחליף המתאים להן.


מוצר הדיו החלופי משמש צרכנים רבים היות ועונה על כמה קריטריונים חשובים: עלותו של מיכל הטונר החלופי זול יותר מאשר מוצר הדיו המקורי. בנוסף לכך, ידוע כי איכותו של מיכל הדיו החלופי הינו שווה ערך לאיכות מוצר הטונר המקורי. נשמע מצוין. חשוב לדעת כי יצרניות מדפסות הלייזר אינן מאפשרות שימוש באחריות בתוקף השנה הראשונה כאשר נעשה שימוש בכל מוצר דיו אחר שאינו מוצר הדיו המקורי עבור המדפסת. מצד שני, סבירות לקלקול כאשר הדיו הינו איכותי, והמיכל תקין ועמיד הינו נמוך ביותר. השיקול הוא השיקול שלכם.


חשוב לדעת כי כאשר נוצר מצב בו המדפסת שלכם אינה מנפיקה את הצבעים בהם אתם בחרתם עבור הדפסה, אין מדובר, על פי רוב בתקלה במדפסת. מדפסות לייזר וכן מדפסות הזרקת הדיו יכולות לבצע בחירת מחדל בצבעיהן כאשר צבע מסוים אזל. עיוות בצבע אינו פוגם במדפסת או במיכל הדיו הנלווה, הצבע פשוט משתנה וחוזר אל עצמו כאשר מיכל הטונר מוחלף.


אז למה טונר ממוחזר

מיכל הטונר הממוחזר נחשב למוצר הירוד ביותר במחלקת מוצרי הדיו הנלווים. המיכל מתמלא כל פעם מחדש ולכן מקיים שעות רבות של עבודה. הסבירות כי ישבוק חיים בתוך המדפסת גבוהה יחסית מאשר כל מוצר אחר. בנוסף לכך, איכות הדיו, כלומר אבקת הדיו, אינה מגיעה עם אחריות. אין לדעת באיזו אבקה התמלא מיכל הטונר הממוחזר. טונר למדפסות ממוחזר הינו הזול ביותר מבין כל האפשרויות. כעת, כשכל מידע מצוי בידכם, נותר רק לבחור בדרך הפעולה הראויה מבחינתכם. מקורי, תואם או ממוחזר.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים